آرشیو خبر کد خبر: 3754     

خواستگاری در بازی رایانه ای

تاریخ انتشار :۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ دي ساعت 11:24

بازتاب زندگی


مطمئنا این حرف را قبول دارید که یک شوالیه که با پشت سرگذاشتن تمامی خطرات به دنبال نجات شاهزاده خانم نهایتا ازدواج با اوست، سوژه بسیاری از بازی‌های رایانه‌ای از قدیم تا کنون بوده است و این موضوع حتی رویای تا قسمتی فانتری بسیاری از دختر خانم‌ها نیز بوده است که احتمال بروز آن در دنیای واقعی بسیار ضعیف است!

13921018000055_PhotoL1

از روی دیگر خواستگاری به روش های عجیب و غریب و البته خلاقانه  چندی است که رواج پیدا کرده است و در این میان فردی به نام رابرت فینگ نیز با طراحی یک بازی رایانه‌ای کم حجم با همین موضوع از دختر مورد علاقه خود خواستگاری کرده است.

13921018000054_PhotoL2

این برنامه نویس ۲۴ ساله آمریکایی یک بازی کم حجم  اینترنتی به نام Knight Man تولید کرده است که دارای سبک بازی سوپرماریو است  وقهرمان از طرایق  عبور از موانع وجمع آوری تکه های طلا در نهایت یک حلقه طلا برای عروس تهیه کرده و در نهایت از اوخواستگاری کند که البته برای رسیدن به انتهای بازی تنها ۱۰ دقیقه زمان لازم است.

13921018000057_PhotoL1

رابرت که برای طراحی و توسعه این بازی بیش از ۵ ماه زمان صرف کرده بود آنرا به دختر مورد علاقه خود هدیه می‌دهد و اونیز مشغول بازی شده و در پایان متوجه شباهت‌های کاراکترهای بازی با خود و رابرت می شود و در نهایت متوجه می‌شود که تمامی این عوامل برای خواستگاری رابرت از او بوده است که البته از همین روی به این پیشنهاد نیز جواب مثبت می‌دهد.

13921018000053_PhotoL1

رابرت بعد از موفقیت در این کار  وب سایتی  موسوم به پیکسل رومنس راه اندازی کرد که با کمک مالی اهدا شده به امر ازدواج جوانان کمک خواهد کرد ودر ضمن کاربران می توانند از بازی مذکور لذت ببرند.

منبع : فارنت
اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 خواستگاری در بازی رایانه ای ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۲ دي


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

ارتباط جالب تغذیه با ضریب هوشیشبیه این BMW هییچ جا نیست! /عكسستاره‌های والیبال ایران از جمع بهترین‌های جهان حذف شدند6 پیش نیاز ازدواج برای دختران و پسران جوان9 رژیم عجیب هنرمندان /عكساستادیوم‌های جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه استرس باعث سرطان خواهد شد!با این رنگ دخترانه بیشتر آشنا شویدامروز، روز اول کلاس اولی ها نقش ویتامین ها در بدنپرش از نوع گربه ای /عكسنسرین مقانلو شایعه را رد كرد!از علی دایی چه خبر؟!برنج دودی بخوریم یا نخوریم؟دلیل سیاهی دور چشم عجیب‌ترین رستوران های دنیا ارتباط ذهنی بین دو انسان از فاصله بسیار دور!رفع خستگی عصبی با مصرف آلو زنان سوری در خیابان‌های استانبول /عکستشخیص نادرست یک پزشک دردسرساز شدرای نهایی مرگ دلخراش ساناز در آمریکاکسانی که بدنبال قد بلند هستند حتما این مطلب را از دست ندهند !پرفروش‌ترین فیلم‌های سینما در 3دهه گذشته امشب ساعت رسمی کشور تغییر می‌کند رضا رویگری را دعا كنیــدخوابیدن زرافه را دیده اید؟قد بلندترین كودك 5 ساله /عكسمحسن شادی، شادی آور شدپاریس، سرسبزترین پایتخت اروپا /عكسجواهری برای موبایل بازها /عكسكافه گلدانی در چین /عكسآپارتمانی 40 متری با تمام امکانات! سندرم پشت میز نشین ها!خانه‌ و زندگی شخصی والت دیزنی /عكساغلب چاق ها بی تقصیرند!
خوابیدن زرافه را دیده اید؟زنی که 3300 سال پیش اکستنشن کرده بودرضا رویگری را دعا كنیــدبه بهانه ˝روز جهانی آلزایمر˝رفع خستگی عصبی با مصرف آلوسندرم پشت میز نشین ها!آپارتمانی 40 متری با تمام امکانات! جواهری برای موبایل بازها /عكستشخیص نادرست یک پزشک دردسرساز شداغلب چاق ها بی تقصیرند!وحشتناك ترین شکنجه‌های تاریخ /عكسكافه گلدانی در چین /عكسعجیب‌ترین رستوران های دنیا پاریس، سرسبزترین پایتخت اروپا /عكسپرفروش‌ترین فیلم‌های سینما در 3دهه گذشتهکسانی که بدنبال قد بلند هستند حتما این مطلب را از دست ندهند !ارتباط ذهنی بین دو انسان از فاصله بسیار دور!محسن شادی، شادی آور شدمژه هایتان را با مواد طبیعی پرپشت كنید! زنان سوری در خیابان‌های استانبول /عکسخانه‌ و زندگی شخصی والت دیزنی /عكسقد بلندترین كودك 5 ساله /عكس امشب ساعت رسمی کشور تغییر می‌کند رای نهایی مرگ دلخراش ساناز در آمریکانسرین مقانلو شایعه را رد كرد!دلیل سیاهی دور چشم از علی دایی چه خبر؟!نقش ویتامین ها در بدناسترس باعث سرطان خواهد شد!امروز، روز اول کلاس اولی ها پرش از نوع گربه ای /عكسبرنج دودی بخوریم یا نخوریم؟با این رنگ دخترانه بیشتر آشنا شویداستادیوم‌های جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه ستاره‌های والیبال ایران از جمع بهترین‌های جهان حذف شدند